czwartek, 2 marca 2017

Skup Mooney.pl a PKB Polski


Udostępnione właśnie przez GUS dane niosą niedobre wieści: inwestycji jest nadal za mało, a gospodarka rozwija się wyłącznie dzięki temu, że kupujemy coraz więcej. Czyżby efekt… Mooney.pl?

Zacznijmy od złych wieści. Czwarty kwartał z rzędu inwestycje spadają na łeb na szyję. W ostatnim kwartale było ich o 5,8% mniej. Jeszcze gorzej jest w budowlance. Mimo to ogólny wzrost gospodarki wyniósł 2,7%. Ekonomiści wskazują, że jest to zasługa naszych zakupów. Wydatki na konsumpcję wzrosły bowiem aż o ponad 4%. Co prawda, tłumaczy się to spadkiem bezrobocia i wzrostem wynagrodzeń, a także programem 500+.

My jednak wiemy swoje. I wierzymy, że chociaż część tego wzrostu zawdzięczamy dodatkowemu źródłu dochodów, jakim jest nasz skup internetowy Mooney.pl. To przecież dzięki nam każdy może bardzo szybko sprzedać dowolny (prawie) przedmiot za atrakcyjną cenę. Sprzedajecie u nas smartfony. Sprzedajecie tablety. Sprzedajecie biżuterię. Sprzedajecie ubrania. Dzięki temu płyną do Was szerokim strumieniem dodatkowe, niemałe pieniądze.

Nie pytamy was, co robicie z ekstra gotówką, którą otrzymujecie za sprzedawane u nas produkty. Czy inwestujecie je? Czy odkładacie na koncie oszczędnościowym? Czy może od razu przeznaczacie na zakupy? Gdyby ta ostatnia opcja była przez was wybierana najczęściej – wcale nie bylibyśmy zdziwieni. Trudno się powstrzymać, gdy do portfela wskakuje kilkaset dodatkowych złotych.

Dla nas najistotniejsze to, aby sprzedaż używanej biżuterii, sprzedaż używanych laptopów czy sprzedaż innych używanych przedmiotów przebiegła dla Was jak najpłynniej. I jak najszybciej.

Jak widać, gospodarka polska czeka na Wasze pieniądze ze sprzedaży w Mooney.pl.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz