poniedziałek, 27 marca 2017

Gdzie szukać pieniędzy na ogrzewanie?

Zatrważające informacje dotarły do nas ostatnio za pośrednictwem Newsrm.TV. Okazuje się, że ponad jedna czwarta (26%) właścicieli domów i mieszkań w Polsce musiała w zeszłym roku sięgnąć po pożyczkę, skorzystać z karty kredytowej lub pożyczyć pieniądze, by opłacić rachunki za ogrzewanie.
To o tyle zaskakujące, że rzadko kto porusza ten problem. Jak widać, okazuje się on poważny. Ze wszystkich krajów Europy Wschodniej, to właśnie my mamy największe trudności w regulowaniu rachunków za ogrzewanie. Nikt nie bierze częściej kredytów, by spłacać te należności. Okazuje się też, że ogrzewanie bywa powodem... rodzinnych kłótni. Bliscy kłócą się o to, jaka w domu powinna panować domowa temperatura
Jak temu wszystkiemu zaradzić? Eksperci z firmy Honeywell Environmental & Energy Solutions proponują, by nauczyć się lepiej zarządzać ogrzewaniem, zmniejszyć zużycie paliwa i ograniczyć w ten sposób koszty. Proponuje się, by przestarzałe urządzenia sterownicze i termostaty zastąpić nowym sprzętem. Łatwo się jednak mówi. Sytuacja wygląda gorzej, gdy przychodzi do płacenia. Co widać zresztą już przy analizie spłacalności rachunków.
Nie warto jednak sięgać po pożyczki. Nie warto zaciągać kredytów. Nie warto obciążać karty kredytowej. W zamian warto wejść na stronę internetowego skupu Mooney.pl. I pieniądze potrzebne na spłatę rachunków lub kupno nowego termostatu zdobyć właśnie tam.
Korzystanie z Mooney.pl jest darmowe: nie płacimy prowizji, nie ponosimy żadnych opłat, za paczkę płaci sam skup. Gotówka ląduje na naszym koncie już w kilka godzin po tym, gdy sprzedawany przez nas przedmiot dotrze do Mooney.pl. I co ważne, to my sami decydujemy o tym, co chcemy sprzedać i za ile.
W Mooney.pl o gotówkę łatwo. Sprzedać tam można praktycznie wszystko: smartfona, tableta, laptopa, pierścionek, kolczyki, ubrania, książkihttps://mooney.pl/wysylka. Wszystko to, co nam się już nie przyda, z czego nie będziemy korzystać. Wszystko co stoi nieużywane.
Wystarczy tylko opisać taką rzecz, zrobić jej 2-3 zdjęcia i wysłać opis do skupu. Lada chwila otrzymamy propozycję kwoty, jaka trafi na nasze konto. Jeśli mało do spłaty rachunku - możemy negocjować. Albo dołożyć kolejne przedmioty, by otrzymać jeszcze więcej gotówki.
Później wręczamy już tylko paczkę kurierowi (przypominamy: płaci za niego Mooney.pl) i sprawdzamy konto. Gotówka znajdzie się tam zaraz po tym, gdy przesyłka dotrze do siedziby Mooney.pl.
Kłopoty ze spłatą rachunku za ogrzewanie? Z tym skupem internetowym stają się one przeszłością. Podobnie jak sięganie po chwilówki, kredyty czy inne pożyczki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz