środa, 15 marca 2017

Propozycja nie do odrzucenia

Nie radzimy ignorować naszej oferty. Dzięki niej możecie zyskać dużą gotówkę niewielkim nakładem sił. Jeśli ją odrzucicie, będziecie żałować. Gorzko.

Wiecie, skąd tytułowy cytat? Oczywiście, z "Ojca chrzestnego". Filmowego arcydzieła, które miało swoją premierę dokładnie 45 lat temu, 15 marca 1972 roku. Z tej okazji przypominamy słowa Don Corleone, by zachęcić Was do sprzedaży używanych płyt DVD, Blu-ray czy CD w naszym internetowym skupie Mooney.pl.

Z przyjemnością kupimy od Was nie tylko płyty z "Ojcem chrzestnym". Interesują nas także i inne filmy, które może posiadacie w swojej domowej wideotecehttps://mooney.pl/klient/skup. Nie wybrzydzamy: zapoznamy się z Waszą ofertą dotyczącą zarówno nieśmiertelnej klasyki, jak i nowości. To, co dla nas istotne, to fakt, aby sprzedawane przez Was płyty były w dobrej jakości. Co przez to rozumiemy? Aby chciało się je wziąć do ręki. Po prostu. Jeśli tylko nie będą odstraszały swoim wyglądem - to już jest dobrze. Oczywiście, filmy muszą działać, a płyty nie mogą być porysowane. Bardzo też jest wskazane, aby posiadały oryginalne opakowania bez żadnych uszkodzeń.

Co oferujemy Wam w zamian? Atrakcyjną wycenę, darmową przesyłkę (kurier na nasz koszt) oraz błyskawiczną wysyłkę gotówki na Wasze konto. Bez chwili zwłoki - pieniądze możecie mieć nawet w kilka godzin po tym, jak Wasz film lub filmy trafi do Mooney.pl.
Właśnie, filmy - u nas możecie bez kłopotu sprzedać w jednej przesyłce nawet kilka lub kilkanaście filmów. Im więcej filmów zapakujecie do paczki wysyłanej do naszego skupu, tym więcej i szybciej możecie zarobić.
Proste? Jasne, że tak. O to właśnie nam chodziło.
Dla kogo jest nasza propozycja? Przede wszystkim dla tych, którzy są zmęczeni lub zniechęceni sprzedażą na aukcjach internetowych. W przeciwieństwie do takich aukcji, u nas od razu wiadomo, czy sprzedacie swój towar. Od razu wiadomo, za ile. I swoją gotówką możecie cieszyć się o wiele szybciej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz