poniedziałek, 27 marca 2017

Gotówka poprawi samopoczucie?

Okazuje się, że połowa Polaków źle ocenia sytuację w naszym kraju. Ich zdaniem wszystko zmierza w złym kierunku. Narasta pesymizm, który źle wpływa na codzienne funkcjonowanie. Można zrobić coś, co poprawi humor i pozwoli spojrzeć na przyszłość bardziej optymistycznie.

Tak wyrażona opinia dotyczy nie tylko bieżącej sytuacji politycznej (która, jak wiadomo, jest mocno napięta), ale i gospodarczej. Nie wszystko przebiega tak, jak byśmy sobie tego życzyli. I to może budzić nasz niepokój. W końcu, wszystko kręci się wokół pieniędzy. A jeśli nie wiemy, czy będziemy je mieli za tydzień, za miesiąc, za pół roku - zaczynamy się bać. Może dlatego aż 40% z nas ocenia swoją sytuację również jako przeciętną.
Nic dziwnego, że niektórzy z Polaków, poszukując sposobów na jej poprawę, sięga po środki co najmniej ryzykowne. Na przykład - pożyczki chwilówki. Jak sama nazwa wskazuje, tylko na chwilę poprawiają one sytuację danej osoby. A to dlatego, że oprocentowanie rośnie na nich błyskawicznie, przez co łatwo wpędzić się w kłopoty finansowe.
Innym sposobem byłoby np. znalezienie nowej pracy. Lepiej płatnej, bardziej stabilnej, może bardziej satysfakcjonującej. Jak donoszą statystyki, pierwszy raz od września 2008 r. liczba gospodarstw domowych uważających, że nie ma zagrożenia wzrostem bezrobocia jest większa od liczby tych gospodarstw, które się tego obawiają. Z tym że nie jest to tak łatwy i prosty sposób - sama decyzja zajmie nam trochę czasu, proces rekrutacji także. A co najważniejsze, ktoś nam musi najpierw zaproponować nową posadę.
Czy istnieje zatem inny, szybszy sposób na to, aby tu i teraz poczuć się pewniej? Tak. To skup internetowy Mooney.pl. Gotówkę uzyskuje się tam raz-dwa. Nie ponosimy przy tym żadnego ryzyka ani opłat. Na dodatek, to my sami decydujemy, co sprzedajemy oraz ile chcemy za to pieniędzy.
Obojętnie, czy chodzi nam po głowie sprzedaż zbędnego smartfona, laptopa, tabletu albo biżuterii. Nieważne, czy chcemy sprzedać markowe ubrania czy też książki, których już nie będziesz czytać - za to wszystko otrzymasz pieniądze w Mooney.pl. Wystarczy tylko wysłać krótki opis sprzedawanego przedmiotu (lub przedmiotów), dołączyć do niego zdjęcia i poczekać chwilę na propozycję wyceny od ekspertów ze skupu. Potem pozostaje już nam tylko zapakować przedmiot i poczekać na kuriera, który od nas go odbierze. Za kuriera - co ważne - płaci Mooney.pl.
Gotówkę za przedmiot - smartfon, laptop, rower, ubranie, książki, pierścionek, kolczyki czy cokolwiek innego - mamy na koncie już na drugi dzień.
Dlatego, mając do dyspozycji takie profesjonalne i darmowe wsparcie, może nie warto spoglądać w przyszłość z takim pesymizmem. W końcu, co by się nie działo, na wsparcie od Mooney.pl można liczyć.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz