poniedziałek, 6 marca 2017

Mooney.pl, czyli skup w Internecie, gotówka jak w banku

Kto odwiedził naszego Facebooka, zdążył się już zorientować. Wystartowaliśmy z nową kampanią! Ale nasze podstawy działalności nie zmieniły się ani o jotę. Wciąż możecie sprzedawać u nas niemal wszystko i otrzymywać za to atrakcyjną gotówkę.
Skąd wzięło się hasło: skup w Internecie, gotówka jak w banku?


Swoje przedmioty, czyli biżuterię, elektronikę (w tym smartfony, tablety, laptopy), markowe ubrania, książki czy sprzęt sportowy możecie sprzedawać bez wychodzenia z domu. Nie musicie nawet iść na pocztę - nasz uśmiechnięty kurier zjawi się pod wskazanym przez Was adresem. I to my za niego zapłacimy! Waszym jedynym obowiązkiem będzie tylko zapakowanie przesyłki.
Za pomocą naszego serwisu dokonacie wszystkich formalności: począwszy od wyceny przedmiotu, przez negocjację kwoty sprzedaży aż do podpisania umowy.

A dlaczego bank? Dlatego, że nasz skup online jest równie wiarygodny jak szwajcarski bank. Nie pobieramy od Was żadnej prowizji. W umowie nie ma żadnych zapisów drobnym drukiem. Gotówkę wysyłamy na Wasze konto dokładnie w tej chwili, gdy zweryfikujemy Wasz przedmiot. Oznacza to, że pieniądze macie na swoim koncie nawet i w kilka godzin.
Wszystko zgodnie z tym schematem, czyli gotówka w 3,5 kroku:


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz